Słowo od redakcji

2020-08-06 03:25:18

Drodzy Czytelnicy!

Mam przyjemność przekazać w Wasze ręce kolejny, piąty już numer „Głosu Fallathanu”. Mimo kilku trudności organizacyjnych i lekkiego poślizgu czasowego, udało się nam szczęśliwie przygotować następne wydanie gazety. Za to opóźnienie serdecznie przepraszamy wszystkich naszych Czytelników.

Nastała jesień. Za oknami coraz pochmurniej, wietrzniej i deszczowo. Dopiero co była piękna, słoneczna pogoda i błogi czas odpoczynku wakacyjnego, a tu już zmuszeni jesteśmy walczyć z negatywnymi skutkami tej ponurej pory roku. Mamy nadzieję, że przy kubku dobrej, gorącej herbaty lub grzańca lektura numeru będzie przyjemnością i pozwoli Wam na chwilę zapomnieć o panującej za oknem jesieni.

W tym numerze nie zabraknie wywiadów, które cieszą się nieustannym zainteresowaniem Czytelników. Tym razem wywiadów udzielili nam Pani Khattaw de Lettenhove oraz książę Immanuel, a tematem przewodnim stanie się Marlua i ostatnie wydarzenia, jakie się tam rozegrały. Z nadmorskiej Marlui przeniesiemy się do egzotycznej Reptilii, widzianej oczami turystki. Jej relacja przybliży nam ten kraj i być może zachęci do jego odwiedzenia. Po raz pierwszy „Głos Fallathanu” otworzy cykl „Zapiski Kronik”, gdzie przedstawione będą informacje o rodach, które wpisały się w historię Fallathanu. Nie zabraknie również informacji o organizacjach, które wyraźnie zaznaczyły się swoją działalnością na ziemiach Fallathanu. Kontynuujemy także rubrykę związaną z ogłoszeniami. Tym razem poszliśmy w kierunku publikacji handlowych, gdzie regularnie przybliżać będziemy bogactwo specyfików roślinnych, trunków, mikstur i innych przedmiotów, które warto zakupić.

Wszystkim Czytelnikom życzymy miłej lektury!

 

Redakcja „Głosu Fallathanu”

image

Wróć do strony głównej