Słowo od redakcji

2020-07-18 03:48:57

Drodzy Czytelnicy!

Oddajemy do Waszych rąk długo oczekiwany, kolejny numer „Głosu Fallathanu”. Niemoc, która ogarnęła redaktora naczelnego – Severio Varitara - stała się przyczyną opóźnienia wydania obecnego numeru, ale wierzymy, że powróci do zdrowia i będzie dalej przewodniczył zespołowi redakcji „Głosu Fallathanu” w Azeloth. Nie dopuszczamy do siebie myśli o zamknięciu projektu wydawania gazety, dlatego, mimo początkowych trudności, dzięki pracy redaktorów udało się uzyskać materiały do 10 już numeru. Choć to wydanie serdecznie gorąco polecamy i zachęcamy do lektury, zespół redakcji myślami jest już przy wyjątkowym, jubileuszowym numerze, który ukaże się pierwszego Asvarba. Lecz zanim jubileuszowy numer "Głosu Fallathanu" się pojawi, czeka nas jeszcze wydanie podsumowujące to, co działo się w ciągu całego 4366 roku. Trzeba przyznać, że wiele się wydarzyło i tak szybko o zeszłorocznych wydarzeniach nie zapomnimy.

W tym numerze w dalszym ciągu towarzyszą nam tematy z serii „Kącik Chiki Speranzy".

Przeprowadzono wywiady z Aniołem Mikaelem, słynną sokolniczką Tishtry czy Acalią, która przewodniczy Gildii Magów w Azeloth. Mimo wciąż panującej Błękitnej Zarazy był to całkiem udany sezon na zawieranie ceremonii zaślubin, o których też nie omieszkamy wspomnieć. Nie zabraknie także refleksji na temat fali rasizmu, a także o całkiem niedawno założonej organizacji Płomień Ibnis Birke, która ma być odpowiedzią na działania Puhdas Maalima.

 

Z okazji Nowego Roku 4376

redakcja „Głosu Fallathanu” składa swoim wszystkim wiernym Czytelnikom moc najserdeczniejszych życzeń, aby ten rok obfitował w zdrowie, szczęście, dostatek oraz w błogosławieństwo bogów.

 

Redakcja

 


 

Wykonanie okładki: Tishtry [9776]

Napisy: Sobenna Vilverin [9494]

 

Wykorzystano grafiki z następujących źródeł:

  1. Tło okładki: http://www.artstation.com/artist/LudoLudovic Ribardiere
  2. Attasira: https://www.pinterest.com/pin/560135272375910163/ Jon Paul
  3. Mikael: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=24482 wydawnictwo: Ubisoft
  4. Obrączki: https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTflX3P-3ZElqIbGRIAbIdxOeu-v13ODup7vdtmeDP31DHDBFHq google grafika
  5. Tishtry: autorska praca Tishtry [9776]
  6. Logo gazety: Mestra Largares [1282]
Wróć do strony głównej