Libijka

Ostatnia edycja: 2015-03-05 13:38:57

1. Typ: mikstura (roztwór naturalny)

2. Opis:
Libijka to całkiem przezroczysty płyn, w zasadzie nie odróżnialny konsystencją od wody. Ma charakterystyczny nieco stęchły i rybi zapach. W smaku jest słonawy i cierpki. Technologia pozyskiwania tego niezwykłego specyfiku została opracowana zupełnie przypadkowo przez ichtiologa Bernarda Ventollo ven Cotti (NPC). Ten azelocki biolog hodował małe, błyszczące rybki z gatunku Sargavos libia. Któregoś dnia, po całkiem udanym spółkowaniu, jego kochanka wymęczona długotrwałą zabawą i mocno spragniona napiła się wody zaczerpniętej dłonią z akwarium. Efekt był niewiarygodny. Natychmiast poczuła przypływ żądzy, silne pobudzenie ciała i organów płciowych. Jej serce przyspieszyło, a ochota na miłosne zabawy wzrosła powyżej poziomu sprzed stosunku.
Okazało się, że Sargavos libia, zwane dziś potocznie napalonkami, wydalają do środowiska substancję silnie stymulującą cieleśnie i emocjonalnie w kierunku czynności seksualnych.

3. Sposób przechowywania:
Najczęściej Libijkę produkuje się i zużywa na bieżąco. Małe napalonki sprzedaje się we flakonikach, w których utrzymuje się je przy życiu napowietrzając wodę przez wstrząsanie i karmiąc specjalną, suchą paszą. Co dwa tygodnie wodę z wydalinami ryby zlewa się z flakonu hodowlanego do innej fiolki, a rybkę umieszcza w nowej porcji źródlanej wody. Odlany roztwór pohodowlany zostawia się do opadnięcia osadu i zlewa przezroczystą ciecz jako gotową Libijkę. Można także spokojnie wziąć łyka z flakonu z żywą rybką. Działanie będzie identyczne.

4. Trwałość:
Roztwór zachowuje działanie dłużej niż dwa lata. Wydzielina Sargavos libia jest bardzo stabilna chemicznie i niewrażliwa na światło. Działanie zanika po około pięciu latach.

5. Sposób, w jaki dostarcza się ją do organizmu:
Doustnie. W zależności od siły efektu jaki chce się uzyskać, wypija się łyżeczkę do maksymalnie pięciu.

6. Efekt, jaki powoduje jej zażycie/dostarczenie do organizmu:
Woda z hodowli napalonek powoduje niepowstrzymaną i bardzo silną ochotę na seks. Działanie to jest niezależne od woli i sprzężone z lekkim wrażeniem upojenia. Libijka podana opierającej się ofierze powoduje stopnienie jej oporu i uzyskanie obiektu swojej żądzy w stanie głodu i pragnienia. Środek często stosowany jest w zamtuzach przez kurtyzany, które chcą się pobudzić do większego zaangażowania i gotowości nawet po kilku już odbytych stosunkach.
Eliksir działa tylko na kobiety.

6.1 Czas, po jakim zaczyna działać:
Działanie zaczyna się po kilku minutach od spożycia. Zazwyczaj jest to 5 - 10 min w zależności od masy ciała. Efekt utrzymuje się przez dwie, do sześciu godzin (w zależności od spożytej dawki).

6.2 Antidotum i jego dostępność:
Jako antidotum można zastosować Wyrkosz, substancję o działaniu antagonistycznym.

Autor: Niliana

Wróć do strony głównej