Martwy Krab

2015-03-05 13:38:57

1. Typ: Alkohol (Wódka)

2. Opis:
Martwy Krab cieszy się największą popularnością pośród ubogich piratów. Wytwarza się go z czystego spirytusu oraz nóżek kraba. By poprawić mocny smak oraz zapach wódki w jej skład wchodzi również wyciąg z cytryn lub pomarańczy. Ma łagodny słodki posmak. W takiej postaci staje się zdatny do wypicia.

3. Sposób przechowywania:
W butelce korkowanej.

4. Trwałość:
Nie dotyczy, chyba że butelka z alkoholem zostanie otwarta przed osiągnięciem stanu zdatności wypicia, czyli upłynięciu trzydziestu dni. Dojrzały po trzydziestu dniach od chwili zakorkowania nadaje się w końcu do otwarcia i spożycia. Przez ten czas nie należy otwierać butelki.

5. Sposób, w jaki dostarcza się ją do organizmu:
Pitny.

6. Efekt, jaki powoduje jej zażycie/dostarczenie do organizmu:
Istota, która spożyje alkohol odnosi wrażenie gibkich nóg. Może odczuwać także lekkie zawroty głowy, często niedosłyszy lub ma omamy słuchowe. Wypicie Martwego Kraba w znacznej ilości może wzbudzać agresję, czasem sprawia złudne uczucie zauroczenia się i na ciężkim śnie się kończy. Jego konsumenci nie narzekają na nudę. Alkohol dobrze rozgrzewa, więc jest odpowiedni na chłodne dni. Również zmniejsza ryzyko zachorowania na chorobę morską.

6.1 Czas, po jakim zaczyna działać:
Dopóki odurzony tym trunkiem nie zaśnie - nie przestanie działać. Nie zależy to od masy, czy wzrostu. Na każdego działa jednakowo.

Autor: Zucone

Wróć do strony głównej