Rakszas

Przeglądano 5156 razy

1. Wygląd

Rakszas w Fallathanie do złudzenia przypominają ludzi. Trzeba wiedzieć gdzie spojrzeć by dostrzec subtelne różnice w wyglądzie. Zawsze pionowa źrenica i niewielkie rogi to coś czego nie mogą usunąć. Przebywając w Fallathanie muszą zamieszkać w ludzkim ciele, które przechodzi natychmiast po opętaniu przemianę. Zmienia się układ narządów wewnętrznych i waga do takiej jaką miał opętujący Rakszas. Początkowo również kolor skóry i oczy wyglądają jak w Szaracie. Szybko jednak wszystko jest sprowadzane do poziomu ludzkiego. Rakszas mogą wykształcić skrzydła nawet będąc w Fallathanie. Muszą do tego poświęcić odpowiednią masę ciała czyli automatycznie stają się niższe i drobniejsze niż normalnie.
Naifilim (sukub, inkub, diablik, czart) mają wygląd idealnie taki sam jak ludzie. Inkuby i Sukuby potrafią ów wygląd zmieniać do trzech wyuczonych postaci.

2. Historia

Rakszas narodziły się w Aracie. (Irrealu sferrum fallathanu) Na początku były pięknymi dostojnymi stworzeniami odpowiedzialnymi za chronienie ludzi i sprawianie by ludzie żyli według zasad ich boga Rudry. Kiedy do Fallathanu zaczęły napływać kolejne rasy niektóre Rakszas się zbuntowały. Na czele zbuntowanych stanął Zafel za co poniósł karę obcięcia skrzydeł i wygnania z Aratu. Po jakimś czasie ziarno zwątpienia jakie zasiał spowodowało drugi bunt, który całkowicie sprowadził na całą rasę gniew boski. Wszystkie zostały wygnane i przemienione w istoty, którymi są do dnia obecnego. Przez setki i tysiące lat w Szaracie - więzieniu do którego zostały wygnane przybył Zafel. Objął władzę nad całą rasą i stał się ich przywódcą. Porzuceni i na skraju wyginięcia zostali poprowadzeni do Fallathanu dzięki rasie nazywającej siebie Demonami. Demony otworzyły wrota wymiarów i Rakszas zniszczyły tak podobną do siebie fizycznie rasę. Głębia - dawny dom Demonów stała się przejściem do Szaratu i miejscem szkoleń Nafilimów. Teraz Rakszas działają w Fallathanie zbierając dusze ludzkie i robiąc wszystko by zaszkodzić Rudrze.

3. Wskazówki dotyczące odgrywania

Rakszas są złe, przesiąknięte złą energią. Mściwe, czują się skrzywdzone dlatego krzywdzą ludzi kradnąc im duszę. Im gorsza dusza tym pewniejsze, że ją porwą do Szaratu. Im lepsza tym bardziej będą się starać by stała się zła. Działają podstępem i są mistrzami w działaniu strategicznym. Mówią w każdym języku ludzkim i są silnie ze sobą powiązane. Tamas stoją na szczycie hierarchii w następnej kolejności są Rakszas, nafilimowie. Działają grupami na wyznaczonych przez siebie terenach. Zwykle w dużych skupiskach ludzi (miastach).

Artykuły w kategorii:

Nazwa Artykułu Przeglądano Ostatnia modyfikacja
Rakszas - opis rozszerzony 4403 05-03-2015

Wróć do strony głównej