Ogłoszenia

2020-08-07 19:36:38

Ogłoszenia

 

image

 

Koń wydaje ci się być upartym jak osioł, a jazda wierzchem przeraża bardziej, niż wizja walki z jaszczurem w błocie? A może wierzchowiec zakupiony na potrzeby przewożenia towarów jest krnąbrny i nie chce słuchać? Ayeron znajdzie na to lekarstwo. Zgłoś się do kogoś, kto z końmi obchodzić się umie i zawsze pomoże!

Zapraszam wszystkich chętnych pod Azeloth, do Ayeron Niemej. Pomoc, szkolenia i lekcje jazdy konnej. Zapraszam.

 


 

 

Poszukujesz najlepszej broni w całym Fallathanie? Nie interesują Cię marnej jakości, a wyjątkowej urody i wykonania miecze? Szukasz dla siebie czegoś nietuzinkowego? Ekwipunek wymaga naprawy albo chcesz wymienić go na nowy? Nie zwlekaj dłużej! Nie wahaj się! Zgłoś się do gnoma Kaer`Er`Kaligona! Miła obsługa, szybki czas realizacji, mistrzowska precyzja! Kaer`Er`Kaligon zaprasza!

 


 

 

 

Idź wziąć udział po śniadaniu

W seksualnym odchudzaniu,

Jeśli jesteś w delegacji,

To przyjdź do nas po kolacji,

Czyś bogaty, nieco w biedzie,

To nas odwiedź po obiedzie.

Acz uwagę też zwracamy

Kredytu nie udzielamy.

Jeśli masz problemy w domu,

To przyjdź do nas po kryjomu,

Na gorącą seksu lekcję,

Zapewniamy też dyskrecję.

Przeżyj swój super stosunek,

Przyjdź otwórz tutaj rachunek,

Porzuć dąsy i obiekcje,

Zapewniamy ci erekcję.

Wszystkie panie jędrne, zdrowe,

Jak towary eksportowe.

Ich cycuszki, tyłek, łono,

Słodkie niczym winne grono,

Tylko przyjdź chrup te owoce,

Całe dnie i całe noce

Weź gorące te kobiety.

Uwzględniamy też karnety.

Mieszczan, szlachtę, 

wszelkie nacje, arystokrację,

Panów witamy spragnionych

W przybytku Alków Czerwonych.

 


 

 

Caesa Coruscatio

Czyli szabluj z polotem

Szermierczy Oddział z chęcią weźmie w objęcia chętnych mieszkańców Fallathanu - doświadczonych wyjadaczy jak i tych, co to pierwsze kroki stawiają.

Jeśli pragniesz doskonalić się we władaniu mieczem, poznać tajniki i budowę broni białej, strategię, taktykę, techniki radzenia sobie w trudnych warunkach, a także poznac swoje możliwośći kondycyjne to trafiłeś idealnie.

Jeśli chcesz zdobywac rangi, które ukażą światu Fall jak zacny jesteś - j.w.

Jeśli chcesz mianowac się Fechmistrzem, być senseiem i mieć swojego Padawana - także j.w.

Nasza profesja jest nierozłącznie związana z doradzaniem, szkoleniem i trenowaniem. Naukę kunsztownego i finezyjnego zabijania opanowujemy do perfekcji^^

Chcesz więcej?...

Szukaj Szermierza z Lasu

(to ta taka ruda) 

 


 

 


 

Odkąd pamiętasz interesowało Cię zielarstwo, anatomia, chirurgia? Czujesz powołanie by nieść pomoc bliźnim, jako medyk, położna czy twórca maści i mikstur leczniczych? Chcesz zdobyć wiedzę i praktykę w zakresie lecznictwa? A może sam chcesz się takową wiedzą podzielić i pełnić stanowisko wykładowcy? Akademia Medyczna ogłasza nabór studentów, chcących zdobyć pewny zawód i myślących o dobrostanie zdrowia bliźnich. Podania proszę składać w sekretariacie Akademii Medycznej.

 


 

image

 Teatr Azelocki zaprasza! 

Jeśli czujesz w sobie duszę artysty, nie boisz się wystąpień przed publicznością, potrafisz okiełznać tremę i od zawsze pasjonowało Cię odgrywanie różnych ról, nie wahaj się. Przystąp do Teatru w Azeloth, który otwiera swe drzwi na nowe pokolenie aktorów, tancerzy i artystów, chcących zaistnieć w blasku sławy.

 


 

Poszukiwany, poszukiwana!

 

 

Zapraszamy chętnych do zabawy w "polowanie". Co miesiąc zamieszczany będzie tutaj awatar przypadkowo wyłowionego gracza. Ochotnicy będą mieli za zadanie nie tylko znaleźć go w społeczeństwie KF i dowiedzenie się jak ów mieszkaniec ma na imię, ale także fabularnie odegrać informatora. W momencie gdy wybór padnie na osobnika posiadającego profil, mile widziana będzie znajomość jego treści. Im więcej szczegółów, tym większe szanse na wygraną! Dla pierwszej osoby, która upoluje 10 osób, przewidziana będzie nagroda i fabularne odznaczenie ;)

 

Wróć do strony głównej