Zasłyszane w Buduarze — Jak uwieść kobietę (w łóżku)?

2020-07-13 23:31:27

 

Mana fyana sulin

da'el aeon lahkin

Elan dililenan

heratu ethirin

Nia kyleia revas

valla ma'el alyra

 

 

Nie jest sztuką, rozebrać kobietę, a następnie się z nią kochać. Sztuką jest jednak to, aby sprawić, by chciała spotkać się z nami jeszcze raz. Częste zmiany partnerów nie wpływają na nas dobrze ani na mężczyzn, ani na kobiety. Jesteśmy inni od zwierząt. Posiadamy uczucia, dlatego pragniemy czegoś więcej. Nie możemy sprowadzać seksu jedynie do fizycznego aktu. Jesteśmy przecież ponad to. Chociaż to panie są bardziej emocjonalne w łóżku od nas, my również powinniśmy na chwilę zastanowić się nad tym, jak to u nas wygląda. Dojdziemy do wniosku, że małe rzeczy również nas cieszą i wcale wszystko nie musi się kończyć przenośnym „zamoczeniem”, abyśmy byli szczęśliwi.

Jak wykazały nasze anonimowe ankiety, wiele respondentek nie jest zadowolona ze swojego życia seksualnego. Uważają, że ich partnerzy nie zważają na ich potrzeby oraz nie poświęcają dużo czasu na rozmowę. Narzekają na tak zwane „szybkie numerki”, które przynoszą satysfakcję jedynie mężczyźnie. Tak, moi drodzy, nie dajcie się zwieść fałszywym jękom swoich partnerek! Większość kobiet nie osiąga szczytowania, jeśli akt nie trwa ponad dziesięć minut! Kobietę należy najpierw rozpalić, a dopiero później przejść do działania.

Poniższy artykuł stanowi podsumowanie naszych ankiet dotyczących tego, czego od nas się oczekuje. Mamy nadzieję, że zawarte w nim rady, pomogą Wam w zyskaniu miłości na całe życie, podreperują nieco sprawy w Waszej sypialni oraz zmienicie nieco patrzenie na sprawy związane z seksem.

 

Przede wszystkim rozmowa i stałość w uczuciach

Nie można dowiedzieć się, czego tak naprawdę potrzebuje Twoja partnerka bez przeprowadzenia rozmowy. Najlepiej zacząć od prostych, niekrępujących pytań. Warto sprawdzić, jaki jest jej ulubiony kolor, jakich perfum używa oraz w jakich strojach czuje się najlepiej. Musisz jej poświęcić dużo swojego wolnego czasu, ale uwierz mi - w większości przypadków warto. Jeśli jesteście razem, nie rozglądaj się za znajomymi. Poświęć jej tyle uwagi, ile jesteś w stanie. Nie mów zbyt wiele o sobie, jeśli o to nie poprosi. Skup się wyłącznie na niej. Zapytaj, co robi na co dzień, jakie ma marzenia oraz czy lubi coś, co jest dla Ciebie sensem życia. Nie zrażaj się, jeśli nawet nie będzie wiedzieć na czym to polega. Będziesz miał na czas, aby jej to wyjaśnić.

Od rozmowy się zaczyna tak naprawdę bliższa znajomość. W ciągu jednego wieczoru być może nie uda Ci się dowiedzieć wszystkiego, ale będziesz wiedzieć o niej tyle, aby być pewnym, czy chcesz by ta kobieta, zajmowała Twoje myśli przez najbliższe tygodnie, miesiące czy nawet lata. Ustatkowanie się jest dobre. Nie próbujcie wmówić sobie coś innego. Posłuchajcie ballad bardów o miłości, opowiadają o prawdziwych uczuciach. Przez wieki prowadziłem dość frywolne życie, a dopiero mój własny rozwód pokazał mi, że tak naprawdę pragnę stałego związku i chciałbym mieć kogoś, do kogo będę wracał po ciężkim dniu w kuźni lub redakcji. Nawet jeśli spotkanie nie pójdzie po Twojej myśli lub uważasz, że dziewczyna nie jest warta Twojego zachodu, nie zrywaj nagle z nią kontaktu. Pojawianie się w karczmie z nową kochanką jest zwyczajnie słabe. Tak postępują jedynie osoby, nieposiadające honoru. Znów to podkreślę - warto z nią porozmawiać, nawet jeśli będzie to trudne. Miej jaja! Jesteś facetem!

 

 

Zadbaj o atmosferę

Skoro wyjaśniliśmy sobie podstawy, jaką jest rozmowa oraz stałość w uczuciach, teraz przyszedł na czas, jak zadbać o odpowiednią atmosferę w łóżku.

Tak naprawdę całość dla pań rozpoczyna się jeszcze przed wszystkim. Musimy wytworzyć całą sytuację. Owszem, czasami zdarza się tak, że z różnych powodów (jest gorąco w pomieszczeniu, podobają się Wam Wasze ciała, ktoś właśnie zaśpiewał piosenkę o miłości) oboje jesteśmy tak bardzo napaleni, nie wytrzymujemy i kochamy się w dziwnych miejscach. Takie sytuacje pomińmy, będzie na nie miejsce w innych artykułach. Tu chodzi o budowanie napięcia.

Nie musisz zapraszać swojej wybranki do słynnej restauracji ani kupować jej najdroższych klejnotów świata. Wystarczy jedynie, że się postarasz. Każda kobieta doceni własnoręcznie przygotowany bukiet, nawet jeśli będą składały się na niego wyłącznie polne kwiaty. Jeśli ugotujesz coś niedobrego i niezjadliwego - będzie się z Ciebie śmiała, lecz i tak będzie z Ciebie dumna, bo chciałeś zrobić coś dla niej. Pasiesz owce? To pokaż, jakie sztuczki nauczyłeś swojego psa pasterskiego. Jesteś magiem? Korona Ci z głowy nie spadnie, jeśli wypuścisz w powietrze kilka magicznych iskier. Tworzysz poezję? Poświęć jej jeden ze swoich limeryków. Ważne jest to, abyś w tym wszystkim pozostał sobą. Nie zaimponujesz kobiecie, jeśli będziesz wymachiwał mieczem, a nigdy nie uczyłeś się fechtunku. Partnerka na pewno Cię porzuci, gdy będziesz rozprawiał o swoim wielkim majątku, a tak naprawdę jedynie co będziesz miał do zaoferowania to szlacheckie nazwisko.

Zaplanuj dokładnie całe spotkanie. Nie musisz wcale się trzymać tych punktów, kiedy do niego dojdzie. Warto mieć jednak w głowie plan, aby nie stracić wątku oraz wiedzieć, do czego się dąży.

 

Po pierwsze: bezpieczeństwo

Każdy chce czuć się, że jest bezpieczny. Kobiety potrzebują zapewnienia, że nie wywiniesz jej numeru tak jak jej były. Chcą się przekonać, że to, co mówisz, jest prawdziwe. Nie obiecuj jej czegoś, czego nie możesz spełnić. Nie mierz swoich sił ponad swoje umiejętności. W taki sposób możesz zniszczyć wszystkie jej marzenia. Jak donoszą badania z Uniwersytetu Sztuk Wyzwolonych, częstą przyczyną rozwodów są właśnie nagminne kłamstwa partnera.

Kiedy się spotykacie i w planach masz spędzenie z nią upojnej nocy, zaplanuj, w którym miejscu dojdzie do zbliżenia. Sprawdź, czy jest bezpiecznie - na przykład czy jest zamek w drzwiach oraz czy sprzęty, których użyjecie, są w dobrym stanie. Możesz również uprzedzić swoich domowników o ważnej sytuacji i poprosić ich, aby nie przechadzali się w pobliżu Twojego pokoju, ponieważ potrzebujecie prywatności. Większość potrafi to zrozumieć, gorzej, jeśli jesteś nastolatkiem i jeszcze nie powinieneś rozpoczynać współżycia. Jeśli masz już dzieci - zadbaj o to, aby ktoś się nimi zajął. Całkowicie niedopuszczalne jest kochanie się w tym samym pokoju, gdzie leży noworodek. To może zrujnować Waszą intymność.

Niech Twoja partnerka wie, że przy Tobie nic jej nie grozi. Na ten moment jesteście tylko Wy. Wszystkimi zobowiązaniami zajmiecie się później. Niech nic nie zaprząta Waszych głów oprócz cieszenia się sobą.

 

 

Po drugie: odpowiedni klimat

Z naszych badań wynika, że większość Fallathańczyków kocha się w swoich sypialniach. Na drugim miejscu jest łazienka. Na trzecim - kuchnia. Są to bardzo dobre miejsce na intymne doznania. Jednak należy pamiętać, że aby takowym się stało, trzeba się postarać.

W pomieszczeniu, do którego zaprowadzimy swoją wybrankę, powinno być czysto. Na podłodze nie powinna walać się zużyta bielizna, a na stole nie mogą leżeć niesprzątnięte talerze po wczorajszym obiedzie. Wszystko powinno być idealne - łóżko pościelone, wanna umyta, lustro przeczyszczone. Nawet jeśli na co dzień pracujesz w bałaganie i idealnie się w nim odnajdujesz, postaraj się, aby go uprzątnąć. Niekoniecznie Twojej kobiecie może się to spodobać. Ponadto niezależne badania uczonych z Uniwersytetu Cesarskiego wykazują, że mężczyźni - bałaganiarze są niewarci zaufania. Warto więc nad tym popracować.

Kiedy pracujesz nad miejscem, pamiętaj, że dużo pań jest bardzo wstydliwych. To znaczy, że nie lubią rozbierać się przy świetle. Jest wiele miejsc, których się wstydzą, a niekoniecznie mają ku temu powody. Należy to respektować. Jeśli jest to możliwe - zasłoń zasłony. Dopuść do pokoju jedynie strugę światła. Możesz zapalić świece. W ich blasku ciało kobiecie wygląda wyjątkowo ponętnie. Niech miejsce nie będzie za mroczne, ale też i nie za jasne.

Kolejna rzecz to zapachy. Na pewno już wiesz, jakich perfum używa Twoja wybranka lub też, jakie kwiatu lubi. Postaraj się o świece o tym zapachu lub o specjalne perfumy, które można rozpylić w powietrzu. Ulubiony zapach od razu skojarzy się jej z przyjemnością. To pozwoli się jej odprężyć, a przecież o to w tym wszystkim chodzi, prawda?

Ostatnią rzeczą, o której musisz pamiętać to olejki. Warto mieć pod ręką olejek do masażu. Nawet nie wiesz, kiedy może Ci się on przydać. Może pomóc Wam w różnych wstydliwych przypadkach, na przykład, jeśli jej wejście nie będzie dostatecznie wilgotne, abyś mógł wejść w nią bez zadawania jej bólu. To nic strasznego, naprawdę. Czasami tak się zdarza. Nie trać głowy ani nie niszcz atmosfery. Po prostu miej olejek pod ręką.

 

Po trzecie: komplementy

Wiecie już, że rozmowa to poważny fundament. Zanim jednak zdejmiesz ubrania ze swojej kobiety, zaczniesz błądzić dłońmi po jej ciele, warto, abyście usiedli na łóżku, krześle, wannie czy gdziekolwiek chcecie się kochać i spokojnie porozmawiać. Możecie mówić o wszystkim - o tym co dzisiaj robiliście, jakie było Wasze dzieciństwo oraz czego się obawiacie. Bądź naturalny w tym. Nie wykazuj podenerwowania, nie nudź się.

Warto zastosować kilka komplementów. Powiedz jej, za co ją lubisz. Jej dłonie są piękne? Powiedz jej. Kochasz jej oczy? Powiedz jej to. Lubisz jej biust? Powiedz jej to. Nie musisz od razu pędzić z dłońmi w stronę jej piersi. Możesz użyć do tego słów.

Komplementując jej wygląd, nie używaj wymyślnych porównań. Niech broni Cię Athiel mówić, że ma piersi jak owoce albo że sama przypomina Ci statuę na rynku w Azeloth. Nie używaj głupich tekstów, jak stare „czy bolało, jak spadałaś z nieba?”. Po prostu stwierdź fakt. Masz to i to piękne. Pewnie wiele mężczyzn ci to mówi, ale muszę powiedzieć, że… Podobają mi się twoje nogi. I tak dalej. Skup się na tym, co widzisz, kiedy zamykasz swoje oczy i ją sobie wyobrażasz.

Nie bój się również powiedzieć jej kilka razy o tym samym. To utwierdzi ją w przekonaniu, że nie kłamiesz, a Twoje uczucia są czyste.

 

Po czwarte: dotyk

Wiele panów zapomina o wielkiej sile dotyku lub koncentruje się wyłącznie na takich strefach jak piersi, kobiecość czy pośladki swojej partnerki. To wielki błąd. Należy zdać sobie sprawę, że dotyk ma bardzo wielką moc.

Kobiety różnie reagują na dotyk. Swoje strefy mają „rozsiane” po całym ciele. Na pewno wszystkie lubią, kiedy kładzie się im dłonie na policzkach. Powiedz jej wtedy, co do niej czujesz. Spójrz w jej oczy. Dużo elfek lubi, kiedy dotyka się ich płatka ucha, jest ono bardzo czułe. Wewnętrzna strona dłoni również jest wrażliwa, wystarczy przejechać po niej opuszkami palców, aby kobieta poczuła przyjemne mrowienie. Sztuką jest więc odnalezienie takich miejsc na ciele kobiety, które pomogą Ci doprowadzić ją do szaleństwa.

Dotyk nie należy ograniczać jedynie do dotyku palcami. Można do tego użyć inne części swojego ciała. Muskanie ustami lubi bardzo wiele kobiet. Sam uwielbiam brać dłoń swojej ukochanej i obcałowywać każdy opuszek jej palca. Bardzo się jej to podoba. Broda również może się okazać dobrym narzędziem do „podrażniania”. Musisz jednak pamiętać o tym, że te włoski zazwyczaj są twardsze, dlatego nie pocieraj brodą zbyt intensywnie skóry swojej partnerki. Zamiast przyjemności, możesz jej zaoferować nieprzyjemne uczucie, bardzo podobne do używania pumeksu. Możesz również użyć różnych przedmiotów. Pytając się pań, odpowiedziały, że najbardziej lubią, kiedy pieści się je piórkami, liśćmi oraz lodem (!).

 

Po piąte: pocałunki

To najważniejsze zadanie. Całuj swoją wybrankę. Nie wstydź się tego! Pocałuj ją przy wszystkich w taki sposób, aby ugięły się pod nią kolana. Daj jej całusa, nawet jeśli widzieliście się zaledwie pół godziny temu. Nie bój się używać swojego języka. Nie bój się dotknąć nim jej warg. W pocałunkach nie ma niczego zakazanego. Wystarczy jedynie oddać jej samego siebie i wyobrazić sobie, że w taki sposób chce się powiedzieć, ile ona dla Ciebie znaczy.

Uważasz, że źle całujesz? Nie martw się. Wszyscy tak myślą na samym początku. Nikt nie urodził się ekspertem. Nie całuj swojego odbicia, po prostu trenuj ze swoją partnerką. Zobaczysz, że wkrótce będziesz w tym dobry. Pamiętaj, że na pocałunki nie zasługują tylko jej usta. Całuj jej twarz, policzki, nos, uszy, czoło. Jeśli Ci pozwoli, możesz pozostawić jej miłosny ślad na szyi w postaci „malinki”. Całuj jej dłonie, plecy, stopy. Użyj swoich ust tak, jak poniesie Cię Twoja wyobraźnia. Lubisz, kiedy ona dotyka swoimi ustami Twojego penisa? W takim razie odpłać się jej tym samym - pocałuj jej czułe miejsca. Nie wstydź się dotykać językiem jej płatków. Zobaczysz, jak będziesz na nią działać.

 

 

 

A jak już zaczniesz się z nią kochać…

Pomyśl, czy to wszystko, co dla niej zrobiłeś, nie było przyjemne? Pewnie świetnie się przy tym bawiłeś. Patrzyłeś jak zaczarowany w jej świecące oczy. Z zacięciem szukałeś miejsca, którego pieszczota sprawia jej największą przyjemność. Przewertowałeś prawie całą książkę z pozycjami, aby znaleźć taką, w której będzie Wam dobrze. Robiłeś różne rzeczy, aby ją do siebie zwabić. Może przebierałeś się za gigantycznego królika? Może zgadzałeś się na to, aby oplotła Cię pnączami? Może obroniłeś ją w karczmie przed szmatą Euzebiusza?

Taki właśnie powinien być mężczyzna z Fallathanu. Musi umieć rozpalać swoją kobietę i sam czerpać z tego radość.

Życzę Wam udanych i ponętnych nocy! Tymczasem sam muszę kończyć, bo czeka mnie spotkanie z pewną osobą.

Conall Ranruin

Wróć do strony głównej