Ogłoszenie redakcyjne

2020-07-12 02:12:19

 

"Kuryer Koronny" rekrutuje!

Wyobraź sobie, że właśnie dostałeś możliwość napisania tekstu, który przeczyta wiele osób. W miejscu, które nie będzie ograniczać Twojej kreatywności, o ile tylko osadzisz swoją twórczość w ramach świata gry. Miejscu gdzie spotkasz ludzi, którzy tak jak Ty lubią czytać i lubią, by ich czytano.

Masz lekkie pióro? Piszesz z ludźmi, bo lubisz poznawać opinie i nowinki fabularne? Interesujesz się wydarzeniami ze świata Kronik Fallathanu lub masz do opowiedzenia historię, której nikt jeszcze nie słyszał? Piszesz bardowskie pieśni, które - czas najwyższy - by opuściły szufladę? Uważasz, że jakiś aspekt fabularny powinien być graczom bardziej przybliżony? Pisujesz opowiadania na bazie informacji z Wikipedii gry?

Niezależnie od tego ile z powyższego do Ciebie pasuje, lubisz tworzyć, jesteś kreatywny, bezkonfliktowy i otwarty? Umiesz samodzielnie znaleźć interesujący Cię temat, ale potrafisz też odpowiedzieć na zapotrzebowanie na określony tekst? A ponadto nie masz problemu z dotrzymywaniem terminów? Doskonale!

Chcemy Cię w naszych szeregach tak bardzo jak tylko Ciasteczkowy Potwór pożąda słodyczy! Napisz do Zastiana [ID 245] wiadomość na poczcie, by już dziś aplikować na stanowisko redaktora w „Kuryerze Koronnym”!

 

Wróć do strony głównej