Arena

Przeglądano 1299 razy

1. Położenie lokacji:

Cesarstwo, Sorvest, Księstwo Vanth, hrabstwo Turgonia


arena


2.Opis lokacji:


Aby dostać się na arenę trzeba przejechać przez kilka kilometrów lasu. Jeśli jednak już ktoś podoła temu zadaniu, pierwszą rzeczą jaką zobaczy będzie zajazd, który pomieści dwudziestu gości. Znajduje się w nim 12 pokoi, rozmieszczonych w różnych konfiguracjach pod względem ilości łóżek. Aby ułatwić integrację uczestników, postanowiono dużo miejsca przeznaczyć na stołówkę i pokój dzienny.
Sam budynek daje wrażenie surowego, przez szare kamienie, z którego go zbudowano. Ów surowy wyraz starano się przełamać delikatnymi roślinnymi akcentami, między innymi dziedzińcem, który został obsiany różnymi gatunkami kwiatów i krzewów.
dy nastaje czas potyczek, uczestnicy mogą zajść na arenę tylnym wyjściem z budynku. Na zewnątrz prowadzą szerokie, dwuskrzydłowe drzwi.
Sama arena jest niczym innym, jak większym odwzorowaniem areny treningowej, znajdującej się na terenie kompleksu. Duże kamienne bloki zostały ustawione w okrąg pnący się w górę tak, aby możliwe było usadowienie się na nich i oglądanie walki. Na czas organizowanych wydarzeń są na nich układane wygodne, fioletowy pufy, aby nikt nie opuścił rundy przez ból dolnej części pleców. Samo podłoże areny jest niczym innym jak ubitą ziemią.
Oczywiście jak to w miejscu, w którym przebywają magowie, nie mogło zabraknąć świątyni. Średniej wielkości biały budynek ze strzelistymi wieżyczkami znajduje się po lewej stronie, patrząc na główne wejście zajazdu. Każdy przyjezdny może odwiedzić świątynie i spędzić w niej tyle czasu, ile będzie potrzebne.
Wszystko stoi wolno, jest nieogrodzone. Jedyną ochroną jest budka strażnicza, w której urzęduje przez całą dobę przynajmniej dwóch ochroniarzy. W czasie gdy dwóch stróżuje, trzeci ma możliwość odpoczynku w domku, który jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla nich. Znajduje się on po prawej stronie od areny, w dobrze widocznym miejscu.

3.Historia lokacji:


Wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Po dokończeniu budowy głównej siedziby Gildii w Azeloth, nastał czas na kolejne inwestycje. Postanowiono w niedalekiej odległości od planowanego kompleksu postawić arenę, na której mogłyby się odbywać potyczki magów. Cała budowa trwała nieco ponad 2 lata i skończyła się w połowie 4368 roku.
Początkowo było to puste pole, oddalone o około 20 kilometrów od kompleksu, jak i starej wioski. Niegdyś prowadziła tam udeptana drogą, którędy raz do roku chodzili wieśniacy, aby uczcić Pojedynek Bogów. Ponieważ byli to prości ludzie, nie brali udziału w walkach, a tylko na swój sposób oddawali cześć fallathańskim bóstwom. Po dniu, w którym odbywały się walki udawali się do tego właśnie miejsca, aby rozpalić wielkie ognisko i świętować aż do rana.
Po wyprowadzce wieśniaków nikt nie odwiedzał tego miejsca. Przez szesnaście lat zdążyło zarosnąć, a natura całkowicie przejęła władzę. Budowę samego obiektu można było zacząć bezproblemowo, ponieważ nadal były to ziemie, które zostały przekazane przez Xellosa v’Zillaha Gildii Magów.

4.Lista mieszkańców/NPC:

Imię: Senevan Krosto
Rasa: Człowiek
Wiek: 37 lat
Charakter: Praworządny neutralny
Specjalność: dowództwo, szermierka
Zajmowane stanowisko: dowódca ochrony

Imię: Connar Abares
Rasa: Człowiek
Wiek: 25 lat
Charakter: Prawdziwie neutralny
Specjalność: walka wręcz
Zajmowane stanowisko: ochroniarz

Imię: Gurrus Atamir
Rasa: Człowiek
Wiek: 24 lata
Charakter: Prawdziwie neutralny
Specjalność: łucznictwo
Zajmowane stanowisko: ochroniarz

5. Lista stworzeń i roślin:

Zwierzęta:
Komrzyk
Ćma puchata
Ryś fallathański

Rośliny:
Mlecznik kleisty
Barwniak
Bieluń

6. Koszty lokacji:

68 083 167 sztuk złota


1x Dom 
1x Koszary 
1x Zajazd 
1x Świątynia

 

7. Typ lokacji:

Lokacja organizacji

Gildia Magów8. Autor:

Acalia

Wróć do strony głównej