Mocz Harolda

2016-03-30 22:09:31

1. Typ:

Mikstura

2. Opis:

Nietypowy alkohol, którego jeden składnik pochodzi od Harolda, smoka zamieszkującego zaplecze euzebiuszowej karczmy. Z powodu dużej ilości mocznika w tymże płynie jest on mocno halucynogenny i uzależniający.
"Moc" alkoholową ma podobną do zwykłego cydru. Odróżnia go od tego alkoholu kolor, który jest uzależniony od dodatków.
Otrzymywany jest poprzez destylację trzech czwartych garnca zwykłego cydru z jabłek wymieszanego z czterema kwartami moczu Harolda. Można dodawać wszelkiego rodzaju kwaśne soki lub kwasy spożywcze, jak kwas zbożowy. Maksymalna ilość dodanego składnika, to dwie kwarty. Im intensywniejszy w smaku kwas zastosowano, tym bardziej charakterystyczny posmak trunku, jak również większe efekty halucynogenne po spożyciu. Ma to również wpływ na możliwość zatrucia się raczących tym napojem.

3. Sposób przechowywania:

Jakiekolwiek gliniane naczynie z korkiem, jak najlepiej szczelne, by aromat nie uciekał.

4. Trwałość:

Bardzo podatny na wszelkie filtracje, przez co traci swoje właściwości halucynogenne.
Wietrzeje, tracąc smak, aromat i moc alkoholową. Przy braku zabezpieczenia w postaci szczelności w ciągu pięciu dni staje się zwykłą wodą, zalatującą moczem.

5. Sposób, w jaki dostarcza się ją do organizmu:

Wypicie. (W ekstremalnych wypadkach dożylnie)

6. Efekt, jaki powoduje jej zażycie/dostarczenie do organizmu:

Upojenie alkoholowe oraz halucynogenne. Raz zażyty sprawia, że organizm powoli uzależnia się od trunku (objawia się to blednięciem skóry w okolicach krocza oraz sporym odczuciem suchoty na języku, co wiąże się z magicznymi właściwościami samego Harolda, jak i również mocniejszymi erekcjami u mężczyzn i zwiększeniem libido u kobiet)

6.1 - Czas, po jakim zaczyna działać:

Upojenie zaczyna działać po 10-30 minutach, w zależności od spożytej dawki oraz masy spożywającego. Uzależnienie od trunku jest poważne po wypiciu około ośmiu-dziesięciu dawek, po kuflu.

6.2 - Antidotum i jego dostępność:

Nieznane. (najprawdopodobniej przecier z rzepy odnośnie halucynogenności i możliwe, że od uzależnia.)

7. Autor:

Pygoscelis

Wróć do strony głównej