Morreabus

2015-06-28 00:12:03

1. Typ: Narkotyk

2. Opis:
Morreabus nazywany bywa Kwiatowym Wężem ze względu na jeden z wykorzystanych przy jego produkcji składników. W skład narkotyku wchodzi jad z gruczołu ogonowego Wężowca Piaskowego, wywar przygotowany ze świeżo ciętych makówek oraz olejek wyciśnięty z bulw Ospeusa mlecznego.
Czas potrzebny na przygotowanie narkotyku z racji potrzeby użycia wielu składników wynosi około 5-7 dni. Gotowanie makówek do osiągnięcia gęstej zawiesiny trwa około jednego dnia, tak samo jak wyciskanie i podgrzewanie olejku z Ospeusa. Po zmieszaniu ze sobą obu uzyskanych składników, należy trzymać mieszaninę na wolnym ogniu przez kolejną dobę. Dopiero wtedy można dodać jad Wężowca. Połączone składniki należy podgrzewać aż do zagotowania, ciągle mieszając, by lepka zawiesina nie przywarła do naczynia. Następnie Morreabus musi ostygnąć. Proces powtarza się przez kolejną dobę, a następnie odstawia na jeden, dwa dni. Po tym czasie maź należy rozcieńczyć z przegotowaną wodą.
Co dziwne, narkotyk wybarwia się na kolor morski dopiero po dodaniu doń wody.
Jakość Morreabusa rozpoznać można jedynie poprzez spróbowanie mikstury lub powąchanie jej. Im ciecz jest słodsza, a zapach bardziej kwiatowy, tym jej działanie będzie silniejsze.
Narkotyk silnie uzależniający.

3. Sposób przechowywania:
Gotowy i rozcieńczony wywar należy przechowywać w szczelnie zamkniętych, szklanych naczyniach.

4. Trwałość:
W naczyniu zamkniętym Morreabus przetrwać może pół roku, nie tracąc swoich właściwości. W otwartym naczyniu czas ten skraca się do tygodnia, przy czym z dnia na dzień działanie będzie słabło po zakosztowaniu.

5. Sposób, w jaki dostarcza się ją do organizmu: Narkotyk należy wypić.

6. Efekt, jaki powoduje jej zażycie/dostarczenie do organizmu:
Jad Wężowca, dodany do narkotyku wywołuje stan otumanienia, niezrozumiałej błogości, zawroty głowy oraz majaki. Są one najczęściej odbierane przez osobę pod wpływem Morreabusa za bardzo pozytywne i radosne. Zawartość wywaru z maków powoduje jednoczesne wyciszenie i uspokojenie, natomiast dzięki olejkowi z Ospeusa, zażywający odczuwa nagłą potrzebę spożywania dużych ilości jedzenia i picia.
Od momentu, w którym narkotyk zacznie działać, aż do chwili, w której działanie słabnie może minąć nawet do 5 godzin. Po tym czasie organizm zażywającego Morreabus zacznie gorączkować, mięśnie zaciskają się i rozkurczają mimowolnie w drgawkach, a puls stanowczo przyspiesza.
Morreabus jest narkotykiem silnie uzależniającym. Proces uzależnienia organizmu od przyjmowania mieszanki przebiega w trzech fazach, mogąc skończyć się nawet zgonem.
I. By mieć szansę na cieszenie się skutkami narkotyku oraz długie życie, specyfik należy rozsądnie dawkować. Jeżeli zażywa się jedną dawkę raz na 30-40 dni, organizm będzie miał szansę na oczyszczenie się z toksyn, jakie zostają wprowadzone do organizmu z zażytym narkotykiem, zanim wprowadzimy do niego następną dawkę. Takie stosowanie narkotyku daje prawie stuprocentową pewność, że toksyny nie nagromadzą się w ciele do poziomu zagrażającego życiu.
II. Przyjęcie 10-15 pełnych dawek narkotyku w odstępie nawet kilkudniowym, powoduje uzależnienie się. Organizm, który zostaje pozbawiony dawek Morreabusa silnie gorączkuje, a pojawiające się majaki, stają się koszmarami dla uzależnionego. Uzależniony, który nie przyjmie kolejnej dawki odczuwa osamotnienie, dręczą go stany depresyjne i zwidy, które według jego odczuć chcą jego śmierci.
III. Im dłużej dostarcza się Morreabus do organizmu skrajnie uzależnionego, tym bliżej do śmierci. Do uciszenia majaków i gorączki potrzeba za każdym razem większej dawki, co jest prostą drogą do śmierci, która wyniknąć może albo z całkowitego zatrzymania serca ( spowodowanego dodatkiem opium), albo do szaleństwa i prób samobójczych.


6.1 - Czas, po jakim zaczyna działać: Około pół godziny od zażycia.

6.2 - Antidotum i jego dostępność: brak

Autor: Ashetta Ranruin [8138]

Wróć do strony głównej