Listopadowy konkurs [11/2018]

Przeglądano 606 razy

Aktualizacja: W konkursie pierwszą nagrodę zdobył Sadavir Agarwaen Baagh Ar`Dahi [4398]

Zaś nagrodę dla publiczności Neyrin Ísfræði [4534]
 
Gratulujemy :)

 

465c06214d60bbafb4c912d446f4

Przygotowaliśmy dla was konkursik, który zamierzamy kontynuować co miesiąc. Do wygrania w nim mamy dla was kilka rzeczy.

Co miesiąc będziemy przedstawiać kategorię, do której można będzie zgłaszać profile graczy, z których wybierzemy najpopularniejszy, taka osoba zostanie nagrodzona:

  1. 14 dniami konta premium
  2. Grą PC w tym miesiącu będzie Warhammer 40k: Dawn of war 3 lub Warhammer 40,000: Space Marine Collection do wyboru

Aby zgłosić profil do konkursu należy wejść na KFowego discorda i w kanale #miesięcznica-konkursowa wkleić link do profilu wybranego przez was gracza oraz swój ID w grze. Im więcej głosów (linków) do tego samego profilu tym większe będzie miał on szanse na wybór.

Kategoria w tym miesiącu to: najbardziej niekanoniczna postać (odstająca od standardów opisanych ras np. Elf z brodą lub ork z różowymi włosami).

Ale to nie wszystko, spośród osób, które zgłoszą swoje typy do konkursu (napiszą na kanale #miesięcznica-konkursowa swój ID wraz z linkiem do profilu) zostanie wylosowana jedna, która także otrzyma nagrodę, którą w tym miesiącu jest:

Warhammer: End Times - Vermintide

warhammer-cover

Nagrody w formie kluczy na steam.

Rozwiązanie konkursu 30 listopada a do 29 listopada można zgłaszać profile.

Przypominamy też, że za dołączenie do serwera KF na discordzie można otrzymać 5 PKF co umożliwia umieszczenie muzyki w profilu. Wystarczy napisać na discordzie do Thorana PW i podać swój ID w grze.