Konkurs Profilowy

Przeglądano 808 razy

konkurs

Witajcie Fallathańczycy,

Wraz z grupą Pisarzy przygotowaliśmy dla was konkurs na profil fabularny. Nagrodzimy 3 najlepsze profile, które zbiorą najwięcej głosów w ocenie jury i innych graczy. Przebieg konkursu jest następujący:

1. Do 27 maja można zgłaszać SWOJE profile fabularne do konkursu. W tym celu trzeba napisać na ID 1 PW "Proszę mój profil zapisać na listę uczestników konkursu profilowego".

2. Od 27 maja do 3 czerwca gracze będą glosować na profile konkursowe, a jednocześniej nasze jury będzie je oceniać w kategoriach: Ogólny wygląd, Zgodność ze światem gry, Przejrzystość. W każdej kategorii można będzie zdobyć od 1 do 10 punktów. Liczba zdobytych w ten sposób punktów zostanie dodana do wyniku uzyskanego z głosów graczy. Jeśli więc ktoś uzyska 10 głosów graczy i od jury dostanie 23 punkty to ostatecznie będzie miał 33 punkty.

3. 3 czerwca wyłonieni zostaną zwycięzcy. Osoba na 1 miejscu będzie mogła wybierać z puli nagród 1 grę i 1 książkę, osoba na 2 miejscu jako kolejna i osoba na 3 miejscu jako ostatnia.

4. Zwycięzcy prześlą do Admina ID 1 swój adres na który zostaną wysłane nagrody a screeny profili zostaną umieszczone w hali konkursowej wraz z informacjami o szczegółach konkursu.

Do wygrania jest następująca lista nagród:

1. Mafia 2
2. Warhammer: Mark of Chaos
3. Jagged Alliance: Flashback
4. Sniper Elite 3
5. Orcs Must Die
6. Dying Light
7. Andrzej Ziemiański - Virion: Wyrocznia
8. Mary E. Pearson - Fałszywy Pocałunek (tom 1)
9. Bernard Cornwell - Lord Morski
10. Anna Marczak - RON
11. D.J. McIntosh - Klątwa zrabowanego kamienia

Zapraszamy do udziału.