[FG] - Cesarscy dezerterzy

Przeglądano 265 razy

dezerterzy

4 Webala 4367, Cesarstwo, Pałac Cesarski

Ogłoszono otwartą audiencję Cesarza, podczas której ludzie mogli zwracać się otwarcie wobec swego władcy oraz by zgłosić swoje uwagi. Obywatele stolicy, jak i mieszkańcy spoza niej przyjeżdżają w ten dzień, by wyrazić swe troski. Sala audiencyjna powoli zapełniała się z rana osobami niższych stanów jak i szlachtą. Na tę audiencję zostało zaproszonych również pięcioro śmiałków. Prowadził ich sam generał, gdyż odpowiedzieli na jego wezwanie tego dnia.

- Wasza wysokość, przyprowadziłem ci śmiałków o których wspominałem, a których działania przyczyniły się do schwytania głównej grupy dezerterów. Nie tylko zapobiegli ich ucieczce, ale również pojmali wielu jeńców. Przedstawiam, Iteana von Marvill, Igora von Plauen, Calino D’Paole, Sagę Olvodottrer oraz Kirharda.


Kłaniając się nisko mężczyzna otwartą dłonią wskazał na stojących u jego boku łowców dezerterów. Cesarz skinął głową, unosząc dłoń by uciszyć szmer i rozmowy na sali które wystąpiły. Przesunął dłonią po brodzie, by po chwili przemówić pewnym głosem.

- Dziękuje wam, za wykonanie tak ważnego zadania i zgłoszenie się do niego jako ochotnicy. Przyjmijcie mą wdzięczność, miejcie również pewność iż nie zostanie to wam zapomniane.

Skinął głową z lekkim uśmiechem kończąc posłuchanie, by mogli podejść kolejni, nie była to bowiem jedyna sprawa której musiał wysłuchać.
Śmiałkowie dostali także wynagrodzenie za swoją, bądź co bądź ryzykowną, pracę.


Mistrz Gry - Zyvryk [11912], Jian-Lin Shou [30]
Autor wieści - Jian-Lin Shou [30]
Link do sesji - [FG] Cesarscy Dezerterzy
Autor grafiki - Eve Ventrue